• سال1397
  • زیبایی های سردرود
  • آبشار پارک مره خونی
  • گلزار شهدای سردرود
  • سردرود
  • سردرود2
 
اوقات شرعی 
 
  آمار سايت
امروز : 61
ديروز : 773
ماه : 24481
 
 آرشیوآخرین اخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا

سفر استاندار به سردرود٬بازدید از کارگاههای تابلو فرش٬پروژه نیمه تمام پل خروجی شهر٬ رونمایی از شناسنامه تابلوفرش

از رونمایی شناسنامه تابلوفرش تا افتخار به تنها شهر بدون بیکار استان
شنبه 26 خرداد 1397

نماز پر فیض عید سعید فطر در شهر سردرود هر چه با شکوه تر برگزار گردید

حجت الاسلام والمسلمین دکتر جلیل جلیلی امام جمعه شهر سردرود در خطبه‌های نماز عید فطر بابیان اینکه عید سعید فطر از بزرگ‌ترین اعیاد مسلمانان است،اظهار داشت: واژه عید از عود به معنی بازگشت و فطر به معنی فطر گرفته‌شده است که به معنی بازگشت به فطرت است.
جمعه 25 خرداد 1397

تابلوفرش و تلاش برای گسترش این هنر، اقدامی ارزشمند است/با پلمپ و بارکد دار کردن تابلوفرش، جلو سرقت ادبی طرح و اصالت آن گرفته می شود

حفاظت از هنر تابلوفرش را به نفع استان و کشور دانست و گفت: در سایه توجه به این مهم، سردرود به شهری بدون بیکار تبدیل شده و بیکاران برخی شهرهای دیگر نیز از قبل این هنرصنعت، کسب روزی می کنند.
پنجشنبه 24 خرداد 1397

اشاره به مشکل حریم شهر سردرود / انتقاد از نبود فرهنگسرا و سالن آمفی تئاتر مناسب

رییس شورای اسلامی شهر سردرود در مراسم آیین رونمایی از شناسنامه تابلو فرش دستباف سردرود گفت: متاسفانه مشکلات حریم شهر سردرود باعث شده است که چندین پروژه سرمایه گذاری را در این منطقه از دست بدهیم.
پنجشنبه 24 خرداد 1397

سردرود، سربار تبریز نیست/ سردرود خود باید بصورت مستقل و بخش در تقسیمات کشوری قرار گیرد

حجت الاسلام والمسلمین دکتر جلیلی، امام جمعه سردرود در این مراسم با قدردانی از حضور استاندار در سردرود گفت: بازدیدهای این چنینی، علاوه بر اینکه انگیزه تولیدکنندگان را افزایش می دهد باعث کسب اطلاعات میدانی خوب برای مدیران نیز می شود.
پنجشنبه 24 خرداد 1397

از رونمایی از شناسنامه تابلوفرش تا افتخار به تنها شهر بدون بیکار استان

خدابخش در بازدید خود با بیان اینکه دولت، حمایت از توسعه تابلوفرش سردرود با رویکرد صادراتی را یکی از مهم ترین اولویت های خود می داند تصریح کرد: اشتغالزایی تابلوفرش سردرود زبانزد کل کشور و شاید خارج از کشور است و باید صنایع دستی دیگر نیز همچون تابلوفرش بتوانند در راستای تحقق شعار سال و تحقق حمایت از کالای داخلی، خوش بدرخشند.
پنجشنبه 24 خرداد 1397

در هر شرایطی باید حق مردم گرفته شود/از جمله افتخارات مدیریتی شهرداری سردرود شناسایی ومطالبه سهم ملکی شهرداری از اشخاص است

شهردار سردرود در مصاحبه با پایگاه خبری آیینه خدمت در سردرود با اعلام اینکه از تعهدات و بایدهای مدیریت جدید در شهرداری سردرود بعد از شروع بکار دوره پنجم شورای اسلامی احیاء و مطالبه حق و حقوق مادی و معنوی مردم سردرود بود که در قالب برگرداندن حریم شهر و تجدید نظر در طرح جامع شهری و اخذ مطالبات ملکی و ریالی شهرداری از مالکین، بدهکاران و ادارات قابل تعریف می باشد.
دوشنبه 21 خرداد 1397

مطالعه تنظیم جهات حرکت شبکه معابر اصلی شهر سردرود

شهردار شهر سردرود با اعلام اینکه طی هماهنگی های بعمل آمده با شورای اسلامی شهر سردرود نسبت به ارسال پیشنهاد طرح مطالعاتی تغییر و اصلاح جهات معابر اصلی شهر سردرود اقدام نمودیم که حال پس از اخذ مجوز لازم از شورای محترم٬ طرح مذکور برای بررسی کارشناسی و مطالعاتی جامع و لازم به یکی از شرکت های واجد شرایط این موضوع ارسال گردیده است تا مطالعات لازم در این خصوص معمول گردد.
يکشنبه 20 خرداد 1397

مردم شهر سردرود قدم به قدم بامردم سراسر کشور بار دیگر با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، مشت محکمی بر دهان رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار جهانی کوبیدند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در سردرود با حضور شهردار، رئیس شورای اسلامی ، دیگر اعضای شورای شهر و اقشار مختلف مردم و مسئولین این شهر برگزار شد و یکصدا فریاد استکبارستیزی و مرگ بر اسرائیل سر دادند.
جمعه 18 خرداد 1397

محمد زینالی به عنوان فرمانده پایگاه بسیج شهیدان ندیم شهرداری سردرود منصوب شد.

با حضور جانشین بسیج حوزه یک شهید صدوقی شهرداری تبریز:محمد زینالی به عنوان فرمانده پایگاه بسیج شهیدان ندیم شهرداری سردرود منصوب شد.
جمعه 18 خرداد 1397