• سال1397
  • زیبایی های سردرود
  • آبشار پارک مره خونی
  • گلزار شهدای سردرود
  • سردرود
  • سردرود2
 
اوقات شرعی 
 
  آمار سايت
امروز : 340
ديروز : 995
ماه : 1335
 
 آرشیوآخرین اخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا

مطالعه تنظیم جهات حرکت شبکه معابر اصلی شهر سردرود

شهردار شهر سردرود با اعلام اینکه طی هماهنگی های بعمل آمده با شورای اسلامی شهر سردرود نسبت به ارسال پیشنهاد طرح مطالعاتی تغییر و اصلاح جهات معابر اصلی شهر سردرود اقدام نمودیم که حال پس از اخذ مجوز لازم از شورای محترم٬ طرح مذکور برای بررسی کارشناسی و مطالعاتی جامع و لازم به یکی از شرکت های واجد شرایط این موضوع ارسال گردیده است تا مطالعات لازم در این خصوص معمول گردد.
يکشنبه 20 خرداد 1397

مردم شهر سردرود قدم به قدم بامردم سراسر کشور بار دیگر با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، مشت محکمی بر دهان رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار جهانی کوبیدند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در سردرود با حضور شهردار، رئیس شورای اسلامی ، دیگر اعضای شورای شهر و اقشار مختلف مردم و مسئولین این شهر برگزار شد و یکصدا فریاد استکبارستیزی و مرگ بر اسرائیل سر دادند.
جمعه 18 خرداد 1397

محمد زینالی به عنوان فرمانده پایگاه بسیج شهیدان ندیم شهرداری سردرود منصوب شد.

با حضور جانشین بسیج حوزه یک شهید صدوقی شهرداری تبریز:محمد زینالی به عنوان فرمانده پایگاه بسیج شهیدان ندیم شهرداری سردرود منصوب شد.
جمعه 18 خرداد 1397

دعوت روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود از امت ولایت مدار و شهید پرور شهر سردرود برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس

ریاست و اعضای شورای اسلامی، شهردار، مدیران، کارکنان و پاکبانان زحمتکش شهرداری سردرود، دوشادوش مردم ولایت مدار و شهید پرور شهر سه هزار ساله سردرود ، با حضور در گردهمایی عظیم روز جهانی قدس، بار دیگر آرمان انقلابی خود را ثابت خواهند نمود.
پنجشنبه 17 خرداد 1397

حضور شهردار سردرود بهمراه رئیس شورای اسلامی شهر در مراسم عطرافشانی و گلباران گلزار شهدای سردرود

حضور شهردار سردرود٬ رییس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر سردرود در مراسم عطر افشانی گلزار شهدای این شهر بمناسبت سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)
سه شنبه 15 خرداد 1397

افتتاح هم زمان دو پروژه آبشار بزرگ پارک مره خونی و دفتر جدید شورای اسلامی سردرود

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود ، هم زمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) ، مراسم افتتاح دوپروژه آبشار بزرگ پارک مره خونی و دفتر جدید شورای اسلامی شهر با حضور مسئولین شهری و همچنین خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و هیئت امناء مساجد در پارک مره خونی این شهر برگزار گردید.
شنبه 12 خرداد 1397

اجرای عملیات اجرای آسفالت کوی معراج توسط اداره عمران شهرداری سردرود

گزارش تصویری از اجرای عملیات اجرای آسفالت کوی معراج توسط اداره عمران شهرداری سردرود
چهارشنبه 9 خرداد 1397

از دغدغه ها و برنامه های اصلی شورای اسلامی و شهرداری حل مشکلات اساسی بازار شهیدی می باشد.

مهندس فتح اله زاده سردرودی شهردار شهر سردرود ظهر امروز در جمع صمیمی اصناف و کسبه بازار شهیدی این شهر در مسجد ولایت٬ با اعلام اینکه از دغدغه ها و اولویت های اصلی شهرداری سردرود ساماندهی و حل مشکلات بازار شهیدی می باشد٬ افزود بازار شهیدی از بازارهای قدیمی شهر سه هزار ساله سردرود محسوب می شود که در گذشته بدلیل عدم تعامل اصناف با شهرداری مورد کم لطفی قرار گرفته و به هیچ عنوان شرایط فعلی در شأن سردرود و اصناف این بازار نمی باشد.
سه شنبه 8 خرداد 1397

بازديد شهردار و نائب رییس شورای اسلامی شهر سردرود از موزه تاریخ و مردم شناسي ساردور در روز جهاني موزه

به مناسبت روز جهاني موزه (28 ارديبهشت ) و آغاز هفته بزرگداشت ميراث فرهنگي، شهردار سردرود و نائب رییس شورای اسلامی این شهر بهمراه جمعي از مسئولين شهرداری از موزه مردم شناسي ساردور بازديد کردند.
شنبه 29 ارديبهشت 1397

برگزاری جشنواره سردری اَلچه سی اقدام بسیار مثبتی در جهت معرفی پتانسیل های شهر سردرود بود/احداث مجتمع فرهنگی و هنری درسردرود از اولویت های اصلی این اداره می باشد

محمدپور مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجانشرقی طی جلسه ای با اعضای شورای اسلامی و شهردار سردرود با اعلام اینکه برگزاری جشنواره گوجه سبز شهر سردرود توانست در جهت معرفی پتانسیل های این شهر در سطح استان نقش بسزایی داشته باشد
چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397