• سال1397
  • زیبایی های سردرود
  • آبشار پارک مره خونی
  • گلزار شهدای سردرود
  • سردرود
  • سردرود2
 
اوقات شرعی 
 
 
امروز : 13
ديروز : 64
ماه : 1917
 
 آرشیوآخرین اخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

بازدید بخشدار و مسئولین سازمان آب از رودخانه سردرود

بخشدار و مسئولین سازمان آب با حضور در شهر سردرود از رودخانه سردرود و مشکلات سیلاب آن بازدید کردند. در این جلسه شهردار سردرود خواستار حل مشکلات آبی سردرود شده و از مسئولین مربوطه خواست تا با اجرای طرح های هدایت آبی سیلاب موجود در آب راهه های سردرود را به رود خانه سردرود منتقل کنند.
دوشنبه 7 ارديبهشت 1394

دیدار اعضا کمیته فنی کمیسیون ماده پنج استان از پروژه های مشارکتی

اعضای محترم کمیسیون تغییرات طرح هادی استان از پروژه های مشارکتی شهرداری(پاساژ صدف - مرکز تجاری خدماتی مرکز تجاری تابلو فرش جهان ) و مسیر گشائی خیابان امام خمینی (ره) ، القلندیس و فائقی دیدار کردند.
دوشنبه 7 ارديبهشت 1394

همایش پیاده روی به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر،معلم و کارگر برگزار می شود.

شهرداری سردرود با همکاری تربیت بدنی ، ادارات ، مدارس و کانون های فرهنگی و هنری برگزار می کند: همایشی برای بزرگ داشت روز پدر و روز معلم روز جهانی کار و کارگر روز جمعه 11 اردیبهشت برگزار می شود. همایش راس ساعت 7:30 از انتهای خیابان طالقانی و فلکه دانشگاه آغاز شده و به سمت مره خونی خواهد بود. اجرای این مراسم به کانون فرهنگی و هنری موسی بن جعفر ( ع ) واگذار شده است که شهرداری و نهادهای دولتی با همکاری این کانون و به یاری خداوند و حضور مردم شریف سردرود روز جمعه همایش و جشن میلاد را برگزار خواهند کرد. روز یکشنبه جلسه هماهنگی این همایش با حضور مسئولین ادارات و مدارس سردرود در سالن جلسات شهرداری سردرود برگزار گردید.
يکشنبه 6 ارديبهشت 1394

مراسم لیله الرغائب با همکاری روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود در گلزار شهدای سردرود برگزار گردید.

مراسم لیله الرغائب عصر پنجشنبه با حضور شهردار و اعضای محترم شورای شهر و با سخنرانی حضرت حجت الاسلام و المسلمین صفوی و دکتر محمد رضا قویدل برگزار گردید.
يکشنبه 6 ارديبهشت 1394

جلسه مشترک شهرداری و کمیته فرهنگی شورای اسلامی سردرود با مدیر کل جدید صداوسیمای آذربایجان شرقی

جلسه مشترک شهرداری و کمیته فرهنگی شورای اسلامی سردرود با مدیر کل جدید صداوسیمای آذربایجان شرقی برگزار گردیده و در مورد حوزه فرهنگی بحث و تبادل نظر گردید.
چهارشنبه 2 ارديبهشت 1394

شهرداری سردرود مطالعات خود را در حوزه جاری شدن سیل در سردرود آغاز کرد.

در چند مدت اخیر بارش های شدید و جاری شدن آب های روان در خیابان های پیوست و شهریار سردرود مشکلاتی را برای شهروندان سردرودی ایجاد کرده است در همین راستا شهرداری سردرود طرح مطالعاتی خود را در مورد آب راهه های خلجان به سمت سردرود آغاز کرده است.
يکشنبه 30 فروردين 1394

رییس شورای اسلامی سردرود از توافقات جدید خبر داد

همزمان با فرارسیدن روز شوراها رییس شورای اسلامی سردرود از توافقات جدید خبر داد.
جمعه 28 فروردين 1394

اولین جلسه هم اندیشی جشنواره گوجه سبز برگزار گردید.

اولین جشنواره گوجه سبز با حضور شهردار محترم و برخی از اعضای شورای شهر در دفتر شورای اسلامی سردرود برگزار گردید.
جمعه 28 فروردين 1394

جلسه شورای شهر و شهرداری با مسیولین استانی

جلسه شورای شهر و شهرداری با مسیولین استانی عصر روز دوشنبه با حضور معاون برنامه ریزی استانداری ، فرماندار شهرستان تبریز ، شهردار کلانشهر تبریز و عضو شورای شهر تبریز ، شهرداران و اعضای شورای شهر های خسروشاه و باسمنج و شهردار سردرو اعضای شورای شهر در شهر سردرود برگزار گردید.
سه شنبه 25 فروردين 1394

جلسه اداری شورای شهر با کارکنان شهرداری سردرود

جلسه اداری شورای شهر با کارکنان شهرداری سردرود با حضور ریاست شورا و شهرداری برگزار گردید. در این جلسه ابتدا آقای شهردار و سپس ریاست شورا به سخنرانی کردند.
دوشنبه 24 فروردين 1394