• شعار سال جدید
  • آبشار پارک مره خونی
  • گلزار شهدای سردرود
  • زیبایی های سردرود
  • سردرود
  • سردرود2
 
اوقات شرعی 
 
 
امروز : 29
ديروز : 70
ماه : 4495
 
 آخرین اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

شهردار سردرود خبر داد :

آغاز طرح مطالعاتی حمل و نقل و ترافیک شهر و همچنین اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز شهر سردرود

آغاز طرح مطالعاتی حمل و نقل و ترافیک شهر و همچنین اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز شهر سردرود شهردار سردرود از اجرای طرح مطالعاتی حمل و نقل و ترافیک در جهت کاهش ترافیک در شهر سردرود بخصوص در ساعات اوج ترافیک و در هسته مرکزی شهر خبر داد و گفت : عملیاتی شدن این طرح به طور قطع مبنای بسیاری از تصمیمات شورای هماهنگی ترافیک خواهد بود
چهارشنبه 3 آذر 1400

گزارش از شاهین نظری:

سوزاندن برگ های پاییزی عامل آلودگی آب، خاک و هوا و بلای جای شهروندان سردرودی

سوزاندن برگ های پاییزی عامل آلودگی آب، خاک و هوا و بلای جای شهروندان سردرودی سردرود یکی از مناطق حاصل خیز و باغ شهرهای استان محسوب میشود که از سالیان گذشته در محاصره آلایندگی های کارخانجات مجاور در شهرکهای صنعتی و بخصوص مازوت سوزی در نیروگاه و پالایشگاه می باشد که متاسفانه علیرغم اینکه این آلودگی محصولات باغی این شهر را رو به نابودی میبرد، آمار مرگ و میر ، بخصوص بیماری سرطان را نیز در این شهر بصورت چشم گیری افزایش داده است .
شنبه 29 آبان 1400

مهدی پورقلی، عضو شورای اسلامی شهر سردرود و سخنگوی شورای شهرستان تبریز:

پل خروجی سردرود اولین دستور جلسه شورای شهرستان

پل خروجی سردرود اولین دستور جلسه شورای شهرستان مهدی پورقلی سخنگوی شورای شهرستان تبریز و عضو شورای اسلامی شهر سردرود در گفت و گو با خبرنگار آذرانجمن ضمن ارائه گزارشی از جلسه شورای شهرستان تبریز در روز دوشنبه ۲۴ آبانماه، از تصمیم گیری در مورد اتمام برخی پروژه های نیمه تمام شهرستان خبر داد.
چهارشنبه 19 آبان 1400

شهردار سردرود:

وضعیت کنونی شهر سردرود راضی کننده نیست/ دغدغه های ۲۰ ساله مردم همچنان پابرجاست

وضعیت کنونی شهر سردرود راضی کننده نیست/ دغدغه های ۲۰ ساله مردم همچنان پابرجاست شهردار سردرود با بیان اینکه وضعیت کنونی این شهر راضی کننده نیست، گفت: مشکلات متعددی حل نشده باقی مانده است و تلاش می کنیم تا این مشکلات هرچه زودتر سامان یابد.
دوشنبه 17 آبان 1400

رئیس شورای شهر سردرود مطرح کرد؛

اهتمام جدی شورا و شهرداری سردرود برای اتمام پروژه فاضلاب شهری

اهتمام جدی شورا و شهرداری سردرود برای اتمام پروژه فاضلاب شهری رئیس شورای شهر سردرود از اهتمام جدی شورا و شهرداری برای اتمام پروژه فاضلاب شهری و تصفیه خانه سردرود خبر داد.
يکشنبه 16 آبان 1400

ملاقات مردمی و چهره به چهره شهردار سردرود با شهروندان در جهت تسریع در رسیدگی به مشکلات آنان

ملاقات مردمی و چهره به چهره شهردار سردرود با شهروندان در جهت تسریع در رسیدگی به مشکلات آنان در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و ارتباط مستقیم با شهروندان فهیم و با هدف تسریع در رسیدگی به مشکلات آنان برنامه هفتگی ملاقات عمومی دکتر پناه شهردار سردرود روزهای سه شنبه هر هفته از ساعت ۹ لغایت ۱۳ با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در محل دفتر شهردار برگزار خواهد شد.
يکشنبه 2 آبان 1400

سردار یوسف سیفی از فرماندهان سپاه پاسداران شمال‌غرب کشور با شهردار و عضو شورای اسلامی شهر سردرود دیدار کرد .

سردار یوسف سیفی از فرماندهان سپاه پاسداران شمال‌غرب کشور با شهردار و عضو شورای اسلامی شهر سردرود دیدار کرد . در اين ديدار كه در دفتر شهردار سردرود و با حضور فرمانده و جمعی از معاونین سپاه پاسداران، شهردار و رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی و جانشین و دیگر روسای ادارات شهرداری برگزار شد؛ دو طرف بر تعامل و همكاري ميان سپاه پاسداران و شهرداري سردرود تأكيد كردند.
جمعه 30 مهر 1400

در دیدار فرمانده کلانتری 24 سردرود با شهردار این شهر مطرح شد:

تداوم تعامل و همکاری فی مابین کلانتری و شهرداری در زمینه های مختلف

تداوم تعامل و همکاری فی مابین کلانتری و شهرداری در زمینه های مختلف به گزارش پایگاه خبری آیینه ی شهر، صبح امروز سرهنگ احدی فرمانده محترم کلانتری ۲۴ سردرود بهمراه معاونین و همکاران وی با حضور در دفتر شهردار این شهر با دکتر پناه شهردار سردرود دیدار کردند.
دوشنبه 26 مهر 1400

نام گذاری یکی از میادین شهر سردرود به نام میدان آتش نشانی

نام گذاری یکی از میادین شهر سردرود به نام میدان آتش نشانی به گزارش پایگاه خبری آیینه ی شهر، با توجه پیشنهاد شهرداری و موافقت شورای اسلامی شهر سردرود، یکی از میادین شهر سردرود به نام میدان آتش نشان نام‌گذاری گردید.
پنجشنبه 8 مهر 1400

با پنج رای قاطع اعضای شورای اسلامی شهر سردرود:

دکتر حسین پناه القلندیس بعنوان شهردار سردرود انتخاب و معرفی گردید.

دکتر حسین پناه القلندیس بعنوان شهردار سردرود انتخاب و معرفی گردید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیینه خدمت سردرود ، در جلسه ی عصر امروز شش شهریور ماه هزار چهارصد، دکتر حسین پناه القلندیس با پنج رای قاطع اعضای شورای اسلامی شهر سردرود بعنوان شهردار سردرود انتخاب و معرفی شد.
يکشنبه 28 شهريور 1400