• آبشار پارک مره خونی
  • گلزار شهدای سردرود
  • زیبایی های سردرود
  • سردرود
  • سردرود2
 
اوقات شرعی 
 
 
امروز : 55
ديروز : 40
ماه : 494
 
تاریخ : دوشنبه 1 مرداد 1397     |     کد : 584

در سه ماهه اول 1397 رسیدگی به بیش از 120 پرونده در دیدار های مردمی

در جهت تکریم ارباب رجوع،روزهای دوشنبه تداوم ملاقات های مردمی و عمومی شهردار سردرود

روزهای دوشنبه در شهرداری سردرود روز خاصی است ، زیرا اتاق شهردار به روی شهروندان باز میگردد تا آنها بتوانند با شهردار و معاونانش دیداری داشته باشند و مشكلات خود را بازگو نمایند

روزهای دوشنبه در شهرداری سردرود روز خاصی است ، زیرا اتاق شهردار به روی شهروندان باز میگردد تا آنها بتوانند با شهردار و معاونانش دیداری داشته باشند و مشكلات خود را بازگو نمایند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سردرود در تدوام ملاقات های مردمی، شهروندان محترم سردرودی و مراجعه کنندگان به این شهرداری می توانند هر هفته روزهای دوشنبه  با مهندس فتح اله زاده سردرودی شهردار سردرود دیدار و گفتگو نمایند.

در این ملاقات مهندس فتح اله زاده سردرودی ضمن دریافت پیشنهادات مردم به بررسی مشکلات شهروندان در خصوص مسائل مختلف پرداخته و دستورات لازم را جهت رفع مشکلات مطرح شده به معاونت ها و مدیران زیر مجموعه خود محول نمود.

جلب رضایتمندی شهروندان، ارتباط رو در رو و بدون واسطه مردم با شهردار ، تکریم ارباب رجوع در راستای میثاق شهرداری سردرود با مردم از جمله اهداف برگزاری دیدارهای مردمی  می باشد.

قابل ذکر است دیدار مردمی شهردار هر هفته روزهای دوشنبه از ساعت10 صبح لغایت 13 با هماهنگی قبلی در شهرداری سردرود برگزار می گردد.


مدیر کل پورتال
نوشته شده در   دوشنبه 1 مرداد 1397  ساعت  09:57   توسط   مدیر کل پورتال    تعداد بازدید  94
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :