• آبشار پارک مره خونی
  • گلزار شهدای سردرود
  • زیبایی های سردرود
  • سردرود
  • سردرود2
 
اوقات شرعی 
 
 
امروز : 47
ديروز : 63
ماه : 1427
 
تاریخ : چهارشنبه 30 آبان 1397     |     کد : 629

برای اولین بار در شهر؛

افتتاح اولین باجه کتاب درسطح شهر سردرود

اولین باجه کتاب در شهر سردرود با حضور فرمانده سپاه و کلانتری این شهر و همچنین شهردار و ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر سردرود و جمع دیگر از مردم این شهر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود،  صبح روز چهارشنبه سی ام آذرماه97، اولین باجه کتاب در شهر سردرود با حضوربحربیگی فرمانده سپاه ، زارعان فرمانده کلانتری این شهر و همچنین اسماعیل زاده شهردار و مبصر رئیس ودیگر اعضای شورای اسلامی شهر سردرود و جمع کثیری از مردم این شهر افتتاح شد.
مبصر رئیس شورای اسلامی و مسئول کمیته بانوان شورای شهر سردرود در افتتاح این مراسم با بیان اینکه سرانه مطالعه در شهر سردرود پایین است، افزود: ما بدنبال افزایش شوق و شور اجتماعی در زمینه کتابخوانی هستیم. به همین منظور برای اولین بار یک باجه کتاب در بازار شهیدی از محل های پر رفت و آمد نصب شد.
این باجه کتاب با شعار های متفاوت "سردرود شهر فرهنگ و کتاب ستون فرهنگ"، "شهر من، با من بخوان" و "کتاب دریچه ای به سوی دانایی" ، " بخوان و مرا برای خواندن دیگران به باجه برگردان" امروز افتتاح شد.
 
شعار اصلی این طرح "ببر، بخون، بیار" است و در تلاش برای افزایش مشارکت مردم در ترویج فرهنگ کتابخوانی هست.
 
وی در ادامه اضافه کرد که این طرح با حمایت و مساعدت کمیته بانوان شورای اسلامی شهر و شهرداری سردرود و در راس آن روابط عمومی و اداره خدمات شهری شهرداری سردرود به سرانجام رسیده است و از یکایک دستاندران این امر تشکر ویژه ای نمود.
اعضای کمیته بانوان شورا و تعداد کثیری از مردم شهر ، چندین جلد از کتابهای خود را جهت استفاده عموم در این باجه ها قرار دادند. (گزارش خبر:شاهین نظری)9709011


 


مدیر کل پورتال
نوشته شده در   چهارشنبه 30 آبان 1397  ساعت  12:21   توسط   مدیر کل پورتال    تعداد بازدید  42
ویرایش شده در پنجشنبه 1 آذر 1397 ساعت 08:45 توسط مدیر کل پورتال
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :