• آبشار پارک مره خونی
  • گلزار شهدای سردرود
  • زیبایی های سردرود
  • سردرود
  • سردرود2
 
اوقات شرعی 
 
 
امروز : 46
ديروز : 63
ماه : 1426
 
تاریخ : چهارشنبه 7 آذر 1397     |     کد : 632

گزارش تصویری

نشست مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سردرود در راستای همکاری فی مابین

نشست آبدار مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان آذربایجان شرقی با اسماعیل زاده شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سردرود در راستای همکاری فی مابین

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود نشستی در محل دفتر شهردار سردرود پیرامون بررسی مسائل و مشکلات حوزه های گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی این شهر با حضور مدیرکل میراث فرهنگی استان ، شهردار سردرود و رئیس و اعضای شورای شهر برگزار شد.

"ناصر اسماعیل زاده " در این نشست با بیان اینکه شهر سردرود به  واسطه برخورداری از جاذبه های طبیعی، تاریخی و گردشگری نیاز به توجه جدی و برنامه ریزی در توسعه زیر ساخت ها دارد، گفت: ظرفیت های نهفته زیادی در این شهر در امر گردشگری وجود دارد اما به دلیل بسیاری از کاستی ها قادر به جلب رضایتمندی کافی گردشگران نیستیم ، انتظار می رود با برنامه ریزی و همکاری همه جانبه این کاستی ها را جبران کنیم.

همچنین در این جلسه مبصر رئیس شورای اسلامی شهر در ادامه اشاره ای به برنامه ریزی هایی در خصوص زیر ساخت های گردشگری شهر سردرود داشت و  بر ضرورت همراهی مدیران این شهر تاکید کرد.

مبصر در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه بافت تاریخی شهر سردری نیز مانند بافت تاریخی دیگر شهرها باید زنده و پویا باشد چرا که این امر می تواند ظرفیت بسیار خوبی برای جذب گردشگران باشد.


مدیر کل پورتال
نوشته شده در   چهارشنبه 7 آذر 1397  ساعت  12:19   توسط   مدیر کل پورتال    تعداد بازدید  41
ویرایش شده در چهارشنبه 7 آذر 1397 ساعت 12:33 توسط مدیر کل پورتال
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :