• سال1397
  • زیبایی های سردرود
  • آبشار پارک مره خونی
  • گلزار شهدای سردرود
  • سردرود
  • سردرود2
 
اوقات شرعی 
 
 
امروز : 7
ديروز : 29
ماه : 1743
 
تاریخ : يکشنبه 2 دي 1397     |     کد : 638

شهردار سردرود :

پیشرفت در عمران شهری و زیباسازی نیازمند همراهی و همکاری بین شهروندان و شهرداری است

پیشرفت در عمران شهری و زیباسازی نیازمند همراهی و همکاری بین شهروندان و شهرداری است

شهردار سردرود :
پیشرفت در عمران شهری و زیباسازی نیازمند همراهی و همکاری بین شهروندان و شهرداری است.
 
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود در ناصر اسماعیل زاده حجتی در مراسم سالگرد برگزاری نماز جمعه شهر سردرود بیان کرد: تقدیرو تشکر ویژه دارم از نماینده محترم ولی فقیه در استان حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر آل هاشم که عنایات ویژه ای به شهر سردرود همواره داشته اند و خدا را شاکرم که توفیق الهی نصیبم شد تا علاوه بر خدمت رسانی در نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمتگذار مردم فهیم این شهر باشم و از حسن توجه اعضای محترم شورای اسلامی شهر سردرود در جهت انتخاب اینجانب به عنوان شهردار این شهر قدردانی می نمایم و امیدوارم با حمایت و همکاری و همدلی شما مردم فهیم شهر سردرود موفقیت حاصل شود.
 
وی ادامه داد: از شما می خواهم ضمن پذیرش اینجانب در این جمع در پیشبرد اهدافمان و تحقق شعار شهروند مشارکت پذیر، جامعه عمل بپوشانیم و بدانیم شهروند مشارکت پذیر نیاز به بستر دارد که بدون بستر مشارکت شهروندان محقق نمی‌شود مگر با ایجاد احساس تعلق به مدیریت شهری و کسب رضایت شهروندان است.
 
اسماعیل زاده در آخر رمز موفقیت در توسعه همه جانبه شهرها را در گرو همکاری مطلوب مردم با مدیران حوزه شهری در بخش های مختلف دانست و اظهار امیدواری کرد: با همکاری شهروندان و شهرداری بستر و زمینه لازم برای داشتن شهری آباد، زیبا و توسعه یافته در سردرود فراهم گردد. (گزارش خبر :شاهین نظری)
 


مدیر کل پورتال
نوشته شده در   يکشنبه 2 دي 1397  ساعت  12:55   توسط   مدیر کل پورتال    تعداد بازدید  27
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :