• پیام سال
  • آبشار پارک مره خونی
  • گلزار شهدای سردرود
  • زیبایی های سردرود
  • سردرود
  • سردرود2
 
اوقات شرعی 
 
 
امروز : 28
ديروز : 53
ماه : 2847
 
تاریخ : يکشنبه 23 دي 1397     |     کد : 650

جلسه هم اندیشی شهردار و اعضاي شوراي اسلامي سردرود با رياست آموزش و پرورش ناحیه سه تبریز

روز یکشنبه 23 تيرماه طي سلسله نشست هاي مشترک اعضاي شوراي اسلامي و شهردار سردرود بهمراه مدیران مدارس جلسه ای با رئيس آموزش و پرورش ناحیه 3 تبریز به منظور بررسي مشکلات حوزه آموزش و پرورش در مدارس شهر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومي شورای اسلامی و شهرداري سردرود در طي سلسله نشست هاي اعضاي شوراي اسلامي و شهردار با مديران ادارات ، روز یکشنبه 23 تيرماه جلسه اي به منظور بررسي مشکلات آموزشي مدارس شهر در محل اتاق جلسات شهرداری سردرود صورت گرفت . 
در اين جلسه آرزو #مبصر سردرودی رییس شوراي اسلامي شهر سردرود ضمن تبريک انتصاب پیری بعنوان رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 تبریز و تقدير و تشکر در جهت حضور در این شهر و برگزاري اين جلسه ، به بازگو نمودن مطالبي در خصوص وضعيت آموزشي مدارس سردرود و مشکلات و معضلات آن پرداخته و در اين مورد به دو مشکل اساسي مدارس شهر از جمله کمبود مدارس و نواقصات ساختمان مدارس ،تجهيزات و ديگري افت تحصيلي دانش آموزان اين شهر و عوارض ناشي از آن اشاره نمودند  و همچنين نبود فضاي با نشاط براي دانش آموزان را از معضلات پيش رو عنوان نمودند . 
ایشان همچنین در خصوص مسائلي از قبيل وضعيت نابسامان بعضی از مدارس در جهت پيکره آن و تجهيزات آن مواردي را اشاره نمودد و بحث 2 شيفته  شدن چند مدارس مطرح گرديد و همچنین از آمادگي خیرین مدرسه ساز این شهر در صورت حمایت و جلب اعتماد این بزرگواران در ساخت و ساز مدارس جدید نام بردند .وی در ادامه به موضوع نيروي انساني (معلمان ) اشاره نمودند و خواستار بکار گيري نيروي کارآمد و باتجربه را براي مدارس اين شهر گردید. 

 در اين جلسه ناصر اسماعیل زاده #شهردار سردرود ضمن خیر مقدم گویی دقایقی در خصوص موارد مختلف به ایراد سخنرانی پرداخت‌. ایشان با بیان اینکه شهرداری همواره حمایت و همکاری لازم را با تمامی مدارس شهر داشته است، افزود امیدواریم این همکاری همچنان تداوم داشته چرا که دانش آموزان این مدارس ها همگی عین فرزندان خودمان بوده و باید در حد وسع و توان از هیچ کمکی در این جهت دریغ ننماییم. 

همچنین سیدجواد #حسینی رئیس کمسیون خدمات شهری و عضو شورای شهر سردرود با اعلام اینکه با برنامه ريزي هاي آتي شوراي اسلامي و شهرداري با ادرات سخناني را مطرح نمودند و توجه بيشتر اداره آموزش و پرورش به سردرود را از توزيع عادلانه و يکسان امکانات و تجهيزات خواستار  شدند و درخواست نمودند تا با توجه به سال تحصيلي جديد از اساتيد و معلماني با بنيه علمي بالاتري در سردرود بکار گيري گردد. وی همچنین  با انتقاد از مشکلات مالی مدارس سطح شهر و نبود امکانات کافی خواستار حل این موارد گردید و اعلام نمود تمامی زمین های مدارس شهر در قدیم الایام توسط خیرین اهدا گردیده است که انتظار می‌رود با ترویج امر مدرسه سازی و همچنین حمایت از خیرین بتوانیم مجددا در این راستا قدم های مثبتی برداریم. 

در ادامه اين جلسه پیری #رياست اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 تبریز ضمن تشکر و قدرداني از اعضاي شوراي اسلامي و شهردار سردرود در خصوص پيگير نمودن مشکلات آموزشي دانش اموزان اين منطقه در خصوص مشکلات و چالش هاي که اداره آموزش و پرورش  از جهت کمبود اعتبارات  با آن روبرو مي باشد اشاره نمودند و افزود که آموزش وپرورش ناحیه سه تبریز نگاه همه جانبه به کل مجموعه دارد، ايشان همچنين از نهایی شدن مراحل عملیات عمرانی مدرسه جوادالائمه که توسط خير بزرگوار حاج آقا راجی با هماهنگي و برنامه ريزي معاونت توسعه و نوسازي مدارس خبر دادند . وي در خاتمه از اين حرکت شوراي اسلامي و شهردار سردرود در راستاي پيشبرد اهداف تعليم و تعلم در اين شهر تقدير و تشکر نموده و خاطر نشان نمودند : کليه مسائل و مشکلات و پيشنهادات که از سوي مسئولين مربوطه ارائه گرديد را بصورت جدي پيگيري و با تمام توان ، آمادگي خود را جهت حمايت و ساماندهي آنها براي بالا بردن سطح کيفي و ايجاد فضايي مناسب که در شان دانش آموزان اين شهر مي باشد را بکار خواهند گرفت.(گزارش خبر:شاهین نظری) 


مدیر کل پورتال
نوشته شده در   يکشنبه 23 دي 1397  ساعت  18:46   توسط   مدیر کل پورتال    تعداد بازدید  79
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :