• پیام سال
  • آبشار پارک مره خونی
  • گلزار شهدای سردرود
  • زیبایی های سردرود
  • سردرود
  • سردرود2
 
اوقات شرعی 
 
 
امروز : 26
ديروز : 53
ماه : 2845
 
تاریخ : سه شنبه 20 فروردين 1398     |     کد : 690

توسعه شهر سردرود با توجه به پتانسیل های بالای این شهر همچنان باید ادامه یابد.

دکتر رحمتی معاون امور عمرانی استانداری آذربایجانشرقی با همراهی مهندس طوسی مدیرکل دفتر فنی استانداری طی بازدیدی ضمن حضور در شهر سردرود از نزدیک با مسئولین اجرایی این شهر دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود امروز ظهر (سه شنبه 20 فروردین 1398) طی جلسه ای که باحضور معاون امورعمرانی و هیئت همراه در محل شهرداری سردرود برگزار گردید، پس از ارائه گزارش عملکرد توسط رئیس شورای اسلامی و شهردار سردرود ، دکتر رحمتی ضمن ابراز خرسندی از روند کارهای صورت گرفته در شهرسردرود، فعالیت های عمرانی این شهرداری را مثبت ارزیابی کرد و اظهار امیدواری نمودند روند توسعه شهر همچنان باید به سرعت ادامه یابد.

 این جلسه با حضور آرزو مبصر رئیس شورای اسلامی شهر ، اسماعیل زاده شهردار سردرود و دیگر اعضای شورای اسلامی شهر بهمراه رواسای اداره امور عمرانی و شهرسازی ، امور حقوقی و همچنین مشاور طرح جامع  در محل اتاق جلسات شهرداری برگزار گردید  که دقایقی نسبت به ارائه گزارش فعالیت و عملکرد ، مشکلات و مسائل مربوط به شهر سردرود حضار به ایراد سخنرانی پرداختند.

دکتر رحمتی همچنان در این جلسه با اشاره به اینکه شهر سردرود با توجه به پتانسیل های بالای خود در امر تابلو فرش دستبافت ، محصولات باغی و رستوران ها و همچنین نزدیکی آن به شهر تبریز میتواند به عنوان یکی از قطب های گردشگری استان تبدیل شود که مطمینا این امر مستلزم تلاش و توجه بیشتر مسئولین شهری می باشد.

در ادامه معاون امور عمرانی استانداری به همراه هیئت همراه از پارک جنگلی مره خونی و پل نیمه تمام خروجی شهر سردرود بازدید نمودند.(گزارش خبر:شاهین نظری)
 


مدیر کل پورتال
نوشته شده در   سه شنبه 20 فروردين 1398  ساعت  19:27   توسط   مدیر کل پورتال    تعداد بازدید  50
ویرایش شده در سه شنبه 20 فروردين 1398 ساعت 20:00 توسط مدیر کل پورتال
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :