• پیام سال
  • آبشار پارک مره خونی
  • گلزار شهدای سردرود
  • زیبایی های سردرود
  • سردرود
  • سردرود2
 
اوقات شرعی 
 
 
امروز : 81
ديروز : 137
ماه : 2021
 
تاریخ : پنجشنبه 22 فروردين 1398     |     کد : 692

اسماعیل زاده حجتی شهردار سردرود:

توانستیم با اجرای سیستم جامع شهرسازی در شهرداری ضمن تسریع در صدور پروانه اشتباهات انسانی را به صفر برسانیم

توانستیم با اجرای سیستم جامع شهرسازی در شهرداری ضمن تسریع در صدور پروانه اشتباهات انسانی را به صفر برسانیم/اجرای عملیات عمرانی در احداث خیابان ورزش و پارک بانوان را تسریع داده و بزودی به بهره برداری خواهیم رساند

توانستیم با اجرای سیستم جامع شهرسازی در شهرداری ضمن تسریع در صدور پروانه اشتباهات انسانی را به صفر برسانیم/اجرای عملیات عمرانی در احداث خیابان ورزش و پارک بانوان را تسریع داده و بزودی به بهره برداری خواهیم رساند. 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود ، ناصر اسماعیل زاده حجتی شهردار سردرود در جلسه ای که با حضور دکتر رحمتی معاون عمرانی استاندار آذربایجانشرقی و همچنین مهندس طوسی مدیرکل دفتر فنی استانداری در محل اتاق جلسات شهرداری برگزار شد ضمن عرض خیر مقدم به حضار دقایقی در خصوص عملکرد پنج ماهه ی خود به ایراد سخنرانی پرداخت.

شهردار سردرود با اشاره به عملکرد شهرداری بخصوص در امور عمرانی اشاره نمود و گفت ،مشکل آبهای سطحی در شهر یکی از مشکلات اساسی می باشد که با توجه به این موضوع در مدت کم در صدد این شدیم تا عملیات عمرانی احداث خیابان ورزش را بعد چندین سال وقفه آغاز نماییم تا به این شکل بتوانیم قسمتی از آبهای سطحی را از این خیابان به خارج از شهر هدایت نماییم.

اسماعیل زاده با بیان اینکه اجرای عملیات عمرانی و احداث پارک آنالار نیز از دیگر اقدامات این شهرداری در این مدت بود که با توجه به نیاز بانوان شهر به فضای مناسب جهت استفاده از امکانات ورزشی و تفریحی احداث و بزودی به مرحله بهره برداری خواهد رسید.

وی در خصوص مشکل ورودی شهر از سمت آذرشهر نیز اشاره نمود وگفت: از بدو آغاز کار خود در شهرداری یکی از اولویت کاری خود را پیگیری و حل مشکل پل نیمه تمام خروجی دانستم و با توجه به اقدامات و پیگیری های لازم در این خصوص امید است بزودی با مساعدت های مسئولین ارشد استانی این پروژه چندین ساله و نیمه تمام نتیجه منتج گردد لذا در حال حاضر با توجه به روان سازی مسیر ورودی شهر ، رمپ کناری ورود به سردرود را با سرعت تمام در حال آزادسازی با اجرای عملیات جدول کشی و جابجایی تیرهای برق می باشیم که بزودی به مرحله بهره برداری خواهد رسید.

اسماعیل زاده حجتی همچنین با تاکید بر اینکه بحث روان سازی ترافیک شهربخصوص در ورودی اصلی یکی از مواردی هست که در این چند ماه پیگیر آن بودیم که مباحث مطالعاتی آن زیر نظر دفتر فنی استانداری و معاون عمرانی فرمانداری و مشاور آغاز که انشالله بزودی در سال جاری به مرحله عملیاتی خواهد رسید.

شهردار سردرود همچنین با اشاره به اخذ مجوز های دوربین های  ترافیکی شهری اعلام نمود بزودی مناقصه دوربین ها آغاز و در سطح شهر نصب خواهد شد.

اسماعیل زاده حجتی همچنین با اشاره به بحث پارک بانی افزود،با توجه به پیگیری های لازم بزودی طرح پارکبانی در خیابان های مصوب شده شهر به مرحله ی اجرا خواهد رسید.

وی در خصوص بحث شهرسازی گفت: با توجه به اینکه در شهرداری سردرود تمامی کارهای شهرسازی بصورت سنتی انجام می پذیرفت ، توانستیم سامانه جامع شهرسازی را خریداری و پس از طی آموزشهای لازم نصب و به مرحله اجرا در آوریم تا بتوانیم به این شکل تمامی مراحل شهرسازی را بصورت نرم افزاری انجام داده و در کنار اینکه خطای انسانی را به صفر برسانیم در صدور مراحل پروانه ساختمانی و دیگر موارد مربوط به شهرسازی تسریع داشته باشیم.

شهردار سردرود در آخر به بافت فرسوده شهر سردرود و مشکلات ناشی از آن اشاره نمود و افزود در نظر داریم با توجه به طرح های تشویقی در سال 98  برای بافت های فرسوده امتیازها و تخفیف هایی در صدور پروانه ارائه دهیم تا بتوانیم این املاک را نیز ساماندهی انجام دهیم. 
(گزارش خبر:شاهین نظری)


مدیر کل پورتال
نوشته شده در   پنجشنبه 22 فروردين 1398  ساعت  10:41   توسط   مدیر کل پورتال    تعداد بازدید  35
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :