• آبشار پارک مره خونی
  • گلزار شهدای سردرود
  • زیبایی های سردرود
  • سردرود
  • سردرود2
 
اوقات شرعی 
 
 
امروز : 10
ديروز : 52
ماه : 2160
 
تاریخ : يکشنبه 21 مهر 1398     |     کد : 715

نخستین چراغ راهنمایی و رانندگی زماندار در شهر سردرود نصب گردید

ناصر اسماعیل زاده حجتی شهردار سردرود از اجرای طرح چراغ راهنمایی و رانندگی در تقاطع خیابان القلندیس دوم و سوم این شهر خبرداد.

ناصر اسماعیل زاده حجتی شهردار سردرود از اجرای طرح چراغ راهنمایی و رانندگی در تقاطع خیابان القلندیس دوم و سوم این شهر خبرداد.
به گزارش «روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود » ، ناصر اسماعیل زاده حجتی شهردار سردرود با بیان اینکه جمعیت بیش از سی و پنج هزار نفری سردرود و گردشگر پذیر بودن این شهر، جز چند دلیل عمده ترافیک شهری در سردرود می باشد، افزود: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده و به دنبال آن، مصوبه شورای ترافیک شهرستان به منظور تسهیل در عبور و مرور و کاهش بار ترافیکی،برای نخستین بار در شهر سردرود و تقاطع خیابان القلندیس اول و دوم طرح چراغ راهنمایی و رانندگی اجرا گردید و تقاطع خیابان مذکور نیز بازگشایی گردید.

وی در پایان افزود: تیم مدیریت شهری با بررسی های دقیق و کارشناسانه در صدد به حداقل رساندن بار ترافیکی، در تلاش هستند تا بتوانند ترافیک این منطقه از شهر را به حداقل برسانند لذا در این راستا انتظار میرود شهروندان محترم نسبت به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی طبق تابلوهای نصب شده همکاری لازم را معمول نمایند.


مدیر کل پورتال
نوشته شده در   يکشنبه 21 مهر 1398  ساعت  08:26   توسط   مدیر کل پورتال    تعداد بازدید  36
ویرایش شده در سه شنبه 23 مهر 1398 ساعت 08:27 توسط مدیر کل پورتال
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :