• سال1397
  • زیبایی های سردرود
  • آبشار پارک مره خونی
  • گلزار شهدای سردرود
  • سردرود
  • سردرود2
 
اوقات شرعی 
 
  آمار سايت
امروز : 380
ديروز : 995
ماه : 1375
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا

در اسرع وقت تقاطع غیر هم سطح ورودی شهر سردرود بایستی تعیین تکلیف شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان تبریز، جلسه بررسی مشکلات تقاطع غیرهم سطح ورودی شهر سردرود به ریاست مهندس راستگو برگزار شد.
چهارشنبه 29 فروردين 1397

توافق و آزادسازی ملک وراث مرحوم سیدعباسی واقع در مسیر خیابان القلندیس منتهی به میدان حجاب

مهندس فتح اله زاده سردرودی با اعلام خبر تملک و آزادسازی ملک باقی مانده در خیابان القلندیس مسیر منتهی به میدان حجاب افزود٬این شهرداری با توافق ملک وراث مرحوم سیدعباسی و صدور امتیاز پروانه ساختمانی برای باقی مانده ملک مذکور توانست تنها ملک واقع در مسیر میدان القلندیس منتهی به میدان حجاب را مسیرگشایی و تملک نماید.
يکشنبه 26 فروردين 1397

تحقق ۸۳ درصدی بودجه شهرداری سردرود در سال ۱۳۹۶

مهندس یعقوب فتح اله زاده سردرودی با اعلام اینکه بودجه پیش بینی شده برای سال ۱۳۹۶ مبلغ صد و سی و هفت میلیارد ریال بود که بیش از یازده میلیارد و پانصد میلیون ریال آن نزدیک به(115/183/000/000ریال) آن از محل درآمدهای عمومی شهرداری و مساعدت‌های دولتی وصول شده است.
يکشنبه 26 فروردين 1397

قول مساعد مهندس عیدی مدیرکل نوسازی مدارس استان در جهت تکمیل عملیات عمرانی مدرسه راجی(خیر مدرسه ساز) تا شهریور امسال

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود صبح امروز مهندس عبدالمحمدپور رئیس شورای اسلامی شهر بهمراه مهندس بهلولی نائب رییس شورا ٬مهندس مبصر دبیر شورای شهر و مهندس فتح اله زاده سردرودی شهردار سردرود در معیت حاج آقا راجی خیر مدرسه ساز با مهندس عیدی مدیرکل نوسازی مدارس استان و دکتر رادبه مدیر ناحیه ۳ آموزش و پرورش تبریز دیدار و گفتگو نمودند.
سه شنبه 21 فروردين 1397

حضور گسترده مسافران نوروزی در طبیعت زیبا و سرسبز پارک جنگلی مره خونی سردرود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود ، پارک مره خونی سردرود به واسطه طبیعت سرسبزش، همواره پذیرای مسافران و گردشگران زیادی از نقاط مختلف ایران و سراسر جهان است .
دوشنبه 13 فروردين 1397

اقدام فرهنگی شهروند طبیعت دوست سردرودی در جهت حفظ محیط زیست با کاشت چندین اصله درخت در حاشیه رودخانه سردرود

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سردرود با اشاره به اهمیت و لزوم کاشت درخت یکی از شهروندان طبیعت دوست و حافظ محیط زیست سردرودی در یک اقدام فرهنگی و خودجوش نسبت به کاشت چندین اصله درخت در حاشیه اطراف رودخانه شهر سردرود اقدام نمود.
شنبه 11 فروردين 1397

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی از شهرداریهای شرکت کننده در هشتمین نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری و شهر ایده آل کیش تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود ، دکتر محمد صادق پورمهدی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجانشرقی به جهت حضور موفق شهرداری شهر سردرود در #هشتمین_نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری و شهر ایده آل کیش که روزهای دهم تا سیزدهم دی ماه سال ۱۳۹۶ به مدت ۴ روز در جزیره کیش برگزار شد لوح سپاسی را به مهندس فتح اله زاده سردرودی شهردار سردرود اعطا نمود.
جمعه 10 فروردين 1397

پارک مره خونی سردرود معرف زیبایی های شهر سردرود است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری سردرود٬مهندس فتح اله زاده سردرودی شهردار شهر سردرود با اعلام اینکه در دهه اخیر پارک مره خونی بعنوان جاذبه طبیعی نظر گردشگران بی شماری را از شهرها و استان های مختلف به خود جلب کرده٬بنابراین شایسته توجه بیش از پیش و آماده سازی مناسب برای جذب گردشگران بیشتر است.
چهارشنبه 8 فروردين 1397

پیام تبریک مشترک رییس شورای اسلامی و شهردار سردرود بمناسبت فرا رسیدن نوروز سال ۱۳۹۷

بار ديگر صدای ترنم بهار، گوش را می نوازد و عطر دل انگيزش مشام جان را پر می كند. زمين با اجازه و اراده الهی ديگر بار زنده می شود و همه موجودات شيدای كرامت و قدرت آن آفريننده مهربان با جوشش و جنبش مضاعف خويش ستايش و تسبيح آن يگانه را گفته و با سرود بهار، همنوا می شوند.
چهارشنبه 1 فروردين 1397

" یادداشت مهندس فتح اله زاده سردرودی شهردار سردرود " در خصوص تشکیل کمپین های مجازی

از جمله فرصت ها و دستاوردهای فضای مجازی تشکیل کمپین های بیان خواسته ها و مطالبات صنفی و اجتماعی است که معمولا دستاورد و خروجی مثبت داشته است.تشکیل کمپین در فضای مجازی شهرمان توسط برخی فعالان عرصه های اجتماعی یکی از اقدامات نیک این عزیزان است که بصورت خودجوش و هدفمند در این قالب به بیان خواسته ها و مطالبات خود میپردازند .
دوشنبه 28 اسفند 1396