• سال1397
  • زیبایی های سردرود
  • آبشار پارک مره خونی
  • گلزار شهدای سردرود
  • سردرود
  • سردرود2
 
اوقات شرعی 
 
  آمار سايت
امروز : 78
ديروز : 773
ماه : 24498
 
 آرشیوآخرین اخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا

کاشت نهال به دست نونهالان سردرودی

کودکان و نونهالان مدرسه غیر دولتی غنچه های محمدی سردرود در این آیین با ذوق و شوقی فراوان در باغ خاطرات سردرود اقدام به کاشت درخت و گیاه کردند تا در امر حفاظت از منابع طبیعی و جنگل با کاشت درخت سهیم شوند.
چهارشنبه 16 اسفند 1396

به مناسبت روز درختکاری در باغ خاطرات شهر سردرود نهال کاشته شد.

همزمان با هفته منابع طبیعی و روز "درختکاری” ، جمعی از مسئولین،اعضای کمیته بانوان شورای شهر و بانوان حامی محیط زیست و همچنین دانش آموزان و مدیران مدارس سردرود به منظور ترویج درختکاری صبح امروز در باغ خاطرات شهر سردرود که اخیرا جنب پارک مره خونی سردرود توسط شهرداری احداث گردیده است حاضر شدند و به صورت نمادین اقدام به کاشتن بیش از 50 اصله نهال کردند.
سه شنبه 15 اسفند 1396

اولین جلسه هماهنگی ستاد نوروزی شهر سردرود برگزار گردید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری سردرود جلسه هماهنگی ستاد نوروزی شهر سردرود با حضور اعضای این ستاد در اطاق جلسات این اداره برگزار گردید .
چهارشنبه 9 اسفند 1396

توقف بند۹ مصوبه شورایعالی شهرسازی و معماری ایران درخصوص حریم شهر سردرود/حل ریشه ای مشکل پلیس راهور سردرود

رئیس شورای شهر سردرود با اشاره به اهداف کارگروه ها و چشم اندازشان اعلام نمود امیدواریم بتوانیم شاهد پیشرفت شهرمان بصورت کارشناسی شده باشیم که در همین راستا تمامی کارهای اجرایی شورا با مشورت و همفکری بصورت کارشناسی شده انجام میگردد .
جمعه 4 اسفند 1396

نصب تابلوهای میادین سطح شهر توسط شهرداری سردرود

به گزارش روابط عمومی شهرداری سردرود تابلوهای میادین سطح شهر سردرود توسط روابط عمومی و واحد عمران شهرداری سردرود در سطح میادین این شهر نصب گردید
پنجشنبه 3 اسفند 1396

پیرو تفاهم نامه فی مابین این شهرداری وبانک شهر مودیانی که از بابت جرایم و عوارض به شهرداری بدهکارند میتوانند از تسهیلات وام بانکی استفاده نمایند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سردرود پیرو تفاهم نامه فی مابین این شهرداری وبانک شهر مودیانی که از بابت جرایم و عوارض به شهرداری بدهکارند میتوانند از تسهیلات وام بانکی استفاده نمایند.
چهارشنبه 2 اسفند 1396

واگذاری سفره هفت سین میدان های امام حسین و تابلو فرش

به اطلاع میرساند شهرداری سردرود در نظر دارد طبق روال سال گذشته نصب سفره هفت سین شهری واقع در میادین امام حسین(ع) و تابلو فرش را به موسسات٬فروشگاهها یا رستوران های واجد شرایط واگذار نماید.
دوشنبه 30 بهمن 1396

سردرود دارای پتانسیل های بالایی درخصوص گوجه سبز و تابلو فرش دستبافت می باشد

سردرود دارای پتانسیل های بالایی درخصوص گوجه سبز و تابلو فرش دستبافت می باشند/ در سالهای اخیر عواملی در جهت الحاق شهرهای باسمنج و سردرود به کلانشهر تبریز تلاش می نمودند/ همه ارکان نظام باید دست در دست تلاش کنند تا روح امید و اعتماد به جامعه تزریق شود/ خواستار برنامه ریزی لازم درخصوص مدیریت بلند مدت شهری توسط مشاورین خبره در سردرود
شنبه 21 بهمن 1396

ادامه عملیات مقاوم سازی و رفع خطر چشمه قیرخ ایاق محله پیوست شهر سه هزار ساله سردری(سردرود) توسط شهرداری سردرود و همکاری دوستداران میراث فرهنگی این شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری سردرود ، عملیات مقاوم سازی و مرمت چشمه قیرخ ایاق محله پیوست شهر سردرود یکی از چشمه های قدیمی شهر سردری(سردرود) توسط شهرداری سردرود و با همکاری دوستداران میراث فرهنگی و جمعی از حامیان احیای چشمه های شهر سردری(سردرود) آغاز گردید.
شنبه 21 بهمن 1396

تصمیم اخیر شورایعالی شهرسازی و معماری و همچنین مشاور این امر در خصوص حریم و محدوده شهر سردرود کار صحیح و اصولی نمی باشد

مسئولین باید با مردم صادق باشند /وظیفه ما در مسیر انقلاب اسلامی جلب رضایت مردم می باشد/ طبق آمار 85 درصد مردم سردرود با سواد می باشند / تصمیم اخیر شورایعالی شهرسازی و معماری و همچنین مشاور این امر در خصوص حریم و محدوده شهر سردرود کار صحیح و اصولی نمی باشد/نمی گذاریم حتی یک متر از حریم و محدوده شهر سردرود کاسته شود/دعوت از مردم جهت حضور پر شور در راهپیمایی 22 بهمن
سه شنبه 17 بهمن 1396