• شعار سال جدید
  • آبشار پارک مره خونی
  • گلزار شهدای سردرود
  • زیبایی های سردرود
  • سردرود
  • سردرود2
 
اوقات شرعی 
 
 
امروز : 132
ديروز : 302
ماه : 5521
 
 آخرین اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

شهردار سردرود طی بازدید شبانه از زحمات و تلاشهای اکیپ های خدمات شهری شهرداری تقدیر نمود.

شهردار سردرود طی بازدید شبانه از زحمات و تلاشهای اکیپ های خدمات شهری شهرداری تقدیر نمود. شهردار سردرود طی پیامی ویژه خطاب به کارگران زحمتکش ، مسیولین و اکیپ های خدمات شهری و اجرایی و فضای سبز شهرداری و در راس آن رییس اداره خدمات شهری ،از تلاش این اکیپ ها در برف روبی و نمک پاشی شبانه و خدمات رسانی گسترده به شهر و شهروندان قدردانی نمود.
سه شنبه 28 دي 1400

پیام تبریک شهردار سردرود در پی انتخاب اعضای هییت رییسه جدید شورای اسلامی شهر سردرود

پیام تبریک شهردار سردرود در پی انتخاب اعضای هییت رییسه جدید شورای اسلامی شهر سردرود احتراماً ؛ اینجانب از تلاش، مجاهدت و همکاری های اعضای  محترم شورای اسلامی شهر سردرود، سپاسگزاری نموده و  انتخاب آنجنابان در جهت خدمتگذاری به مردم شریف سردرود در هیئات رییسه ی جدید شورای اسلامی شهر را که همان امانات گرانبهای الهی می باشد، به شما سروران گرانقدر تبریک و شاد باش عرض می‌نمایم.
شنبه 25 دي 1400

در اولین جلسه تخصصی شهردار سردرود و رییس کمیسیون سرمایه گذاری شورا با دکتر ندیم پدر‌ سرمایه گذاری ایران مطرح شد:

تهیه بسته های سرمایه گذاری در شهر سردرود در دستور کار قرار دارد

تهیه بسته های سرمایه گذاری در شهر سردرود در دستور کار قرار دارد معاونت سرمایه گذاری شهرداری سردرود تهیه بسته های سرمایه گذاری و طرح های توجیهی را در دستور کار قرار داده است.
چهارشنبه 8 دي 1400

دیدارهای چهره به چهره با شهردار؛ نشانگر دغدغه مندی مدیریت شهری نسبت به رفع معضلات شهری

دیدارهای چهره به چهره با شهردار؛ نشانگر دغدغه مندی مدیریت شهری نسبت به رفع معضلات شهری شهردار سردرود طی ۴ ماه سکانداری شهرداری سردرود بیش از ۱۰۰ مورد ملاقات مردمی در جهت بررسی و حل سریع مشکلات و دغدغه های شهروندان داشته است .
سه شنبه 30 آذر 1400

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:

دانشجویان سرمایه ی ملی هستند / وضعیت اقتصادی استان را با کمک دانشجویان نخبه بهبود خواهیم بخشید

 دانشجویان سرمایه ی ملی هستند / وضعیت اقتصادی استان را با کمک دانشجویان نخبه بهبود خواهیم بخشید دانشجویان سرمایه‌های ملی کشور هستند که با تلاش در کسب علوم مختلف آینده‌ای روشن پیش روی مردم و کشور قرار می‌دهند و بایستی از پتانسیل های بالای این دانشجویان در تمامی موارد بخصوص حل وضعیت اقتصادی استان استفاده‌ کرد .
سه شنبه 16 آذر 1400

پیام مشترک شهردار و رییس شورای اسلامی شهر سردرود بمناسبت روز دانشجو

پیام مشترک شهردار و رییس شورای اسلامی شهر سردرود بمناسبت روز دانشجو رئیس شورای اسلامی و شهردار سردرود طی پیامی مشترک به مناسبت شانزدهم آذرماه روز دانشجو پیام تبریک صادر کردند.
سه شنبه 16 آذر 1400

نمایشگاه توانمندی‌های بانوان سردرودی با حضور مسوولان این شهر افتتاح شد.

نمایشگاه توانمندی‌های بانوان سردرودی با حضور مسوولان این شهر افتتاح شد. امام جمعه ی سردرود افزود: نمایشگاه توانمندی بانوان شهر سردرود فرصت بسیار مناسبی است تا این بخش مهم از جامعه بتوانند اثربخشی خود را در حوزه‌های مختلف به نمایش گذاشته و سهم خود را در توسعه فعالیت‌های اقتصادی استان در معرض دید عموم قرار دهند.
شنبه 13 آذر 1400

شهردار سردرود خبر داد :

آغاز طرح مطالعاتی حمل و نقل و ترافیک شهر و همچنین اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز شهر سردرود

آغاز طرح مطالعاتی حمل و نقل و ترافیک شهر و همچنین اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز شهر سردرود شهردار سردرود از اجرای طرح مطالعاتی حمل و نقل و ترافیک در جهت کاهش ترافیک در شهر سردرود بخصوص در ساعات اوج ترافیک و در هسته مرکزی شهر خبر داد و گفت : عملیاتی شدن این طرح به طور قطع مبنای بسیاری از تصمیمات شورای هماهنگی ترافیک خواهد بود
چهارشنبه 3 آذر 1400

گزارش از شاهین نظری:

سوزاندن برگ های پاییزی عامل آلودگی آب، خاک و هوا و بلای جای شهروندان سردرودی

سوزاندن برگ های پاییزی عامل آلودگی آب، خاک و هوا و بلای جای شهروندان سردرودی سردرود یکی از مناطق حاصل خیز و باغ شهرهای استان محسوب میشود که از سالیان گذشته در محاصره آلایندگی های کارخانجات مجاور در شهرکهای صنعتی و بخصوص مازوت سوزی در نیروگاه و پالایشگاه می باشد که متاسفانه علیرغم اینکه این آلودگی محصولات باغی این شهر را رو به نابودی میبرد، آمار مرگ و میر ، بخصوص بیماری سرطان را نیز در این شهر بصورت چشم گیری افزایش داده است .
شنبه 29 آبان 1400

مهدی پورقلی، عضو شورای اسلامی شهر سردرود و سخنگوی شورای شهرستان تبریز:

پل خروجی سردرود اولین دستور جلسه شورای شهرستان

پل خروجی سردرود اولین دستور جلسه شورای شهرستان مهدی پورقلی سخنگوی شورای شهرستان تبریز و عضو شورای اسلامی شهر سردرود در گفت و گو با خبرنگار آذرانجمن ضمن ارائه گزارشی از جلسه شورای شهرستان تبریز در روز دوشنبه ۲۴ آبانماه، از تصمیم گیری در مورد اتمام برخی پروژه های نیمه تمام شهرستان خبر داد.
چهارشنبه 19 آبان 1400