• سال1397
  • زیبایی های سردرود
  • آبشار پارک مره خونی
  • گلزار شهدای سردرود
  • سردرود
  • سردرود2
 
اوقات شرعی 
 
  آمار سايت
امروز : 77
ديروز : 773
ماه : 24497
 
 آرشیوآخرین اخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا

حضور گسترده مسافران نوروزی در طبیعت زیبا و سرسبز پارک جنگلی مره خونی سردرود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود ، پارک مره خونی سردرود به واسطه طبیعت سرسبزش، همواره پذیرای مسافران و گردشگران زیادی از نقاط مختلف ایران و سراسر جهان است .
دوشنبه 13 فروردين 1397

اقدام فرهنگی شهروند طبیعت دوست سردرودی در جهت حفظ محیط زیست با کاشت چندین اصله درخت در حاشیه رودخانه سردرود

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سردرود با اشاره به اهمیت و لزوم کاشت درخت یکی از شهروندان طبیعت دوست و حافظ محیط زیست سردرودی در یک اقدام فرهنگی و خودجوش نسبت به کاشت چندین اصله درخت در حاشیه اطراف رودخانه شهر سردرود اقدام نمود.
شنبه 11 فروردين 1397

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی از شهرداریهای شرکت کننده در هشتمین نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری و شهر ایده آل کیش تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود ، دکتر محمد صادق پورمهدی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجانشرقی به جهت حضور موفق شهرداری شهر سردرود در #هشتمین_نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری و شهر ایده آل کیش که روزهای دهم تا سیزدهم دی ماه سال ۱۳۹۶ به مدت ۴ روز در جزیره کیش برگزار شد لوح سپاسی را به مهندس فتح اله زاده سردرودی شهردار سردرود اعطا نمود.
جمعه 10 فروردين 1397

پارک مره خونی سردرود معرف زیبایی های شهر سردرود است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری سردرود٬مهندس فتح اله زاده سردرودی شهردار شهر سردرود با اعلام اینکه در دهه اخیر پارک مره خونی بعنوان جاذبه طبیعی نظر گردشگران بی شماری را از شهرها و استان های مختلف به خود جلب کرده٬بنابراین شایسته توجه بیش از پیش و آماده سازی مناسب برای جذب گردشگران بیشتر است.
چهارشنبه 8 فروردين 1397

پیام تبریک مشترک رییس شورای اسلامی و شهردار سردرود بمناسبت فرا رسیدن نوروز سال ۱۳۹۷

بار ديگر صدای ترنم بهار، گوش را می نوازد و عطر دل انگيزش مشام جان را پر می كند. زمين با اجازه و اراده الهی ديگر بار زنده می شود و همه موجودات شيدای كرامت و قدرت آن آفريننده مهربان با جوشش و جنبش مضاعف خويش ستايش و تسبيح آن يگانه را گفته و با سرود بهار، همنوا می شوند.
چهارشنبه 1 فروردين 1397

" یادداشت مهندس فتح اله زاده سردرودی شهردار سردرود " در خصوص تشکیل کمپین های مجازی

از جمله فرصت ها و دستاوردهای فضای مجازی تشکیل کمپین های بیان خواسته ها و مطالبات صنفی و اجتماعی است که معمولا دستاورد و خروجی مثبت داشته است.تشکیل کمپین در فضای مجازی شهرمان توسط برخی فعالان عرصه های اجتماعی یکی از اقدامات نیک این عزیزان است که بصورت خودجوش و هدفمند در این قالب به بیان خواسته ها و مطالبات خود میپردازند .
دوشنبه 28 اسفند 1396

روز شهردار بر تمامی شهرداران پر تلاش بخصوص شهردار شهر سردرود گرامی باد

روز شهردار روزی که می‌تواند از یک سو برای شهروندان یادآور وظایف و مسؤولیتهای شهرداران باشد و از سویی دیگر شهرداران را موظف به پاسخگویی و مسؤولیت‌پذیری بیشتر کند. لذا روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود این روز را به تمامی شهرداران پر تلاش ایران زمین بخصوص مهندس فتح اله زاده سردرودی شهردار فرهیخته شهر سردرود تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق روزافزون از خداوند منان برای ایشان مسالت می نماید.
پنجشنبه 24 اسفند 1396

گزارش تصویری از طرح استقبال از بهار طبیعت در شهر سردرود

گزارش تصویری از عملیات طرج استقبال از بهار طبیعت توسط شهرداری سردرود در سطح شهر سردرود
شنبه 19 اسفند 1396

در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی و گرایش جامعه به مطالعه بیشتر،نصب ائلمان کتاب در مرکز شهر و همچنین اجرای طرح زیبای کتاب(بهمراه معرفی نمونه از کتب نویسندگان سردرودی) در دیوار مدرسه شهیدان ندیم سردرود

مهندس فتح اله زاده سردرودی همچنین طراحی و اجرای طرح زیبایی از کتاب در دیوار بیرونی مدرسه شهیدان ندیم سردرود و معرفی چندین نمونه از کتب نویسندگان سردرودی در زمینه های فرهنگی ، علمی،تاریخی، ادبی، مذهبی و ... از دیگر اقدامات فرهنگی این شهرداری در قالب زیباسازی محیطی در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی اعلام نمود.
شنبه 19 اسفند 1396

سعی داریم بجای آمارسازی و گسترده جلوه نمودن عملیات کاشت گل و نهال به کیفیت و نگهداری و همچنین توسعه فضای سبز سطح شهر دقت و در این راستا تلاش نماییم

مهندس فتح اله زاده سردرودی همچنین با بیان اینکه تمام سعی ما در توسعه فضای سبز این است که بجای آمارسازی و گسترده جلوه نمودن عملیات کاشت گل و درخت نسبت به کیفیت نگهداری بهتر از درختان و فضاهای سبز تلاش و دقت بیشتر نماییم ، لذا در همین راستا بسیار دیده شده که با اعلام آمارهای اغواء کننده سعی شده توسعه فضای سبز را القاء کنند اما در عمل و در مرحله نگهداری فضای سبز بعلت عدم آبیاری و نگهدای مناسب شاهد از بین رفتن نهالها و فضاهای سبز کاشته و ایجاد شده بوده ایم.
جمعه 18 اسفند 1396